O nás

Firma Pro-sůl s.r.o. je specialistou na výrobu a prodej solných produktů využívaných v zemědělství a průmyslu. Naše produkty mají široké spektrum využití a jsou oblíbené u mnoha zákazníků po celé České republice. Nabízíme širokou škálu produktů, jako jsou například solné bloky, solné krystaly, solné kameny a mnoho dalšího.

Všechny naše produkty jsou vyráběny z přírodní soli a jsou šetrné k životnímu prostředí. Díky tomu jsou vhodné pro použití v zemědělství, kde se využívají jako doplňkové krmivo pro zvířata nebo jako aditivum pro zlepšení kvality půdy. V průmyslu se naše solné produkty používají jako ochrana před ledovou krustou nebo jako surovina pro výrobu různých chemických látek.

Naše firma se pyšní kvalitními výrobky a vysokou úrovní služeb pro naše zákazníky. Naši odborníci jsou vždy připraveni poradit a pomoci při výběru správného produktu pro vaše potřeby. Kromě toho se snažíme minimalizovat naši stopu vlivu na životní prostředí a podporovat udržitelnost v celém procesu výroby. Věříme, že naše solné produkty jsou nejen kvalitní, ale také přírodní a šetrné k životnímu prostředí.

Přihlašte se k odběru novinek!

Nemám zájem

Tento web používá služby Google Analytics k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.